Cool Credit

COOL credit půjčka
 1. ✔️ Půjčka od 1 000 Kč
 2. ✔️ Půjčka 8 000 Kč
 3. ✔️ Splatnost 30 dní
 4. ✔️ Opakovaně až 20 000 Kč

COOL CREDIT je rychlou půjčkou před výplatou. COOL CREDIT zamítá všechny žádosti od dlužníků v exekuci. Alternativou k půjčce od COOL CREDITU je půjčka Vita Credit nebo Kamali.

Cool Credit

Cool Credit je ryze česká nebankovní společnost, která je na trhu s krátkodobými půjčkami působí už od roku 2013. Už při vzniku společnosti se zakladatelé rozhodli vsadit na moderní technologie, a přenést celé jednání s klientem do online prostředí. A přestože dnes je online sjednání půjčky běžná praxe, rozhodně tomu tak nebylo vždy, společnost Cool Credit patří mezi první nebankovní společnosti, které rychlou online půjčku začali nabízet.

Výhody půjčky od Cool Creditu

Na českém trhu existuje nespočet nejrůznějších nebankovních společností, a proto je třeba dobře sledovat, která nabízí ty nejlepší podmínky. Jaké výhody má tedy půjčka od Cool Creditu?

 1. Krátká doba splácení 

Doba splácení je vždy jeden měsíc, půjčka se tedy hodí obzvláště na překonání krátkodobé finanční tísně, případně na doplnění rozpočtu u většího nákupu. Rozhodně se ale nezatížíte dluhem na delší dobu. Půjčku můžete splatit i předčasně, pokud budete mít dostatek prostředků.

 1. Výše půjčky 

U krátkodobých půjček obvykle platí, že si není možné půjčit příliš vysokou částku. Cool Credit poskytuje novým zákazníkům úvěr až o velikosti 10000 Kč, od druhé půjčky se pak limit zdvojnásobí.

 1. Rychlé online vyřízení

Velkou výhodou půjčky od Cool Creditu je rychlé a pohodlné online vyřízení. Celý proces zabere pouze několik málo minut, což je i v dnešní době neobvyklé. Pro získání půjčky není třeba ničím ručit, stačí pouze doložit dvě výplatní pásky.

 1. Česká společnost

Jak již bylo zmíněno výše, Cool Credit je ryze česká společnost, se sídlem na Václavském náměstí. Společnost získala licenci ČNB a je velmi snadné s ní komunikovat ve všech záležitostech.

 1. Výhodné podmínky

Kromě přijatelné výše úroku lze považovat za výhodu absenci skrytých poplatků a možnost odložení data splatnosti až o 30 dní, pokud byste nebyli schopni splatit celou půjčku v dohodnutém termínu.

Jak probíhá sjednání půjčky?

Sjednání půjčky u Cool Creditu probíhá velmi jednoduše. Celý proces lze zvládnout v řádu několika málo minut od prvního příchodu na web. Žadatel musí samozřejmě splnit několik podmínek.

Tou první z nich je dosažení věku minimálně 18 let, druhou pak trvalý nebo přechodný pobyt na území České republiky. Pro samotný proces je pak nezbytné vlastnit mobilní telefon a email, plus bankovní účet vedený v ČR. Žádost má pouze tři části:

 • Vyplníte do online formuláře základní údaje o sobě, a částku, kterou byste si rádi půjčili.
 • Cool Credit vám zpřístupní smlouvu, kterou po přečtení potvrdíte SMS kódem.
 • Do systému nahrajete vyfocený občanský průkaz a další doklad, spolu se dvěma výplatními páskami.

Poté pracovník společnosti vyhodnotí vaši žádost, v mnoha případech i do několika minut. Při pozitivním výsledku máte peníze na účtu ve stejný, případně v další pracovní den.

 

Baví mě marketing ve světě internetu. Tvořím marketingové strategie, propojuji marketingové kanály a také dělám dlouhodobě SEO. Mimo marketing mě zajímají investice a obecně lidská existence.