FlexiFin

FlexiFin Půjčka
FlexiFin Půjčka
  1. ✔️ 14 dní ZDARMA
  2. ✔️ Půjčka až 30 000 Kč
  3. ✔️ Splatnost 30 dní
  4. ✔️ Prodloužení až o 11 m.

FlexiFin nabízí rychlou a flexibilní půjčku s podobnými podmínkami jako je půjčka Kamali, ale menší všeobecnou známostí. Půjčte si až 20.000 Kč se splatností 30 dní. Pokud splatíte již po 14 dnech, tak máte první půjčku zcela zdarma.

FlexiFin půjčka je dobrou volbou, pokud plánujete půjčku řádně splácet. Tato nebankovní půjčka má výhodu opravdu rychlého a jednoduchého vyřízení, což je velký rozdíl oproti dalším bankovním půjčkám i konkurenci z nebankovního segmentu. Maximální výše půjčky se zvýšila z 20 000 Kč na 30 000 Kč, aby lépe odpovídala nárokům klientů.

FlexiFin je schválen Českou národní bankou a též licencován dle zákona číslo 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, k činnostem „Poskytování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení“ a „Poskytování vázaného spotřebitelského úvěru“. FlexFin se netají také svojí provozovnou a sídlem.

 

Baví mě marketing ve světě internetu. Tvořím marketingové strategie a propojuji marketingové kanály. Již nějaký čas dělám SEO a linkbuilding. Mimo marketing mě zajímají investice, osobní rozvoj, psychologie a obecně lidská existence.