neviditelné tričko

Tři tipy, jak vyřešit pocení v košili

Čeká vás důležitá schůzka a už teď se děsíte „koláčů“ v podpaží? Pocení v košili je nepříjemná záležitost, se kterou bojují téměř všichni. Proto vám dnes přinášíme pár tipů, jak projevy pocení eliminovat.  

Bylinky proti pocení jako dlouhodobá prevence

Pokud hledáte dlouhodobé řešení problému s nadměrným pocením, řešením mohou být různé druhy bylinek. 

Například libeček (oblíbené polévkové koření) pomůže v boji s nepříjemným zápachem potu. Používat ho můžete buď jako zmíněné koření například v polévce či v masových směsích. Konzumovat ho můžete také ve formě čaje. 

Další zajímavou bylinkou je šalvěj. Ta omezuje funkci potních žláz. Stejně jako libeček ji můžete konzumovat ve formě čaje. Pokud vás čeká důležitá schůzka, můžete se den předem ponořit do šalvějové koupele. Ta by měla zaručit, že se druhý den budete potit jen minimálně. 

Zajímavou bylinkou proti pocení je také přeslička. Ta je skvělá především proti pocení dlaní, které stačí přesličkovou tinkturou pravidelně mazat.

Tričko proti pocení zabrání nepříjemnému faux pas

Jedním z nejhorších projevů pocení jsou skvrny na oblečení. S těmi se setkal snad každý a není snad nic horšího než takový flek objevit zrovna před důležitou schůzkou. Takové nepříjemné společenské situaci však můžete poměrně snadno předejít. 

Neviditelné tričko pod košili nepropustí pot ani zápach. Tričko proti pocení zabraňuje průniku potu se 100% účinností. Přestože není odpovědí na otázku, jak zabránit pocení, dodá vám jistotu a eliminuje velkou část nepříjemných projevů potu. 

Může za to kombinace unikátní technologie Sweat Guard Technology a funkčního materiálu MicroModal, ze kterého se tato trička vyrábějí. Ten zajišťuje i dokonalý pocit pohodlí.

S tričkem proti pocení už se na schůzkách skutečně nepříjemných okamžiků nemusíte obávat.

Last minute pomocníci, kteří vás dostanou z nejhoršího

Trápí vás pocení dlaní nebo obličeje?

Na dlaně si můžete chvíli před schůzkou aplikovat antiperspirant. Ideální je mít po ruce vlhčené ubrousky nebo funkční ručník. Funkční ručník je většinou maličký, takže se pohodlně vejde i do kapsy. Velmi dobře pohlcuje pot a současně uschne během pár okamžiků. 

Co se prostředků proti pocení týká, musíme samozřejmě zmínit také klasický deodorant, avšak pozor, ten na rozdíl od antiperspirantu blokuje pouze zápach, nikoliv pocení jako takové.

Zkuste také článek o investování malých částek.

Baví mě marketing ve světě internetu. Tvořím marketingové strategie, propojuji marketingové kanály a také dělám dlouhodobě SEO. Mimo marketing mě zajímají investice a obecně lidská existence.