Zonky

Zonky logo
Zonky logo
  1. ✔️ Úrok od 4,99 % úrok
  2. ✔️ Půjčka až 1 200 000 Kč
  3. ✔️ Splatnost 12 – 120
  4. ✔️ Bezúčelová půjčka

Půjčka od Zonky láká na skvělý 4,99% úrok, na který ovšem dosáhne jen málo žadatelů. Zonky půjčka podobně jako ostatní detailně posuzuje žadatele a podle míry rizika žadateli dá úrok na úvěr. Společnost Zonky se prezentuje také jako společensky odpovědná firma a to mimochodem znamená, že nepůjčuje lidem, kteří nejsou schopni splácet. Zonky se tak snaží maximálně profesionálně posoudit žadatele a v případě obtíží žádost zamítnout. Dle interních informací je přes 60 % žádostí o půjčky zamítnuto.

Právě přísné posouzení berou mnozí klienti jako velkou nevýhodu, která se v recenzích objevuje. Na druhou stranu se Zonky nepotýká s takovým množstvím klientů, kteří by nezvládali splácet. Na internetu, v recenzích i diskuzích patří Zonky k nejlépe hodnoceným poskytovatelům nebankovních půjček. Zonky patří již dlouhodobě k top poskytovatelům půjček s nejlepším úrokem.

Alternativou může být půjčka od České spořitelny, kde si můžete půjčit i vyšší částku.

Baví mě marketing ve světě internetu. Tvořím marketingové strategie, propojuji marketingové kanály a také dělám dlouhodobě SEO. Mimo marketing mě zajímají investice a obecně lidská existence.